Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěva předsedy výkonného výboru BJB

15. 3. 2009

15.3.2009 náš sbor navštívil předseda výkonného výboru Bratrské jednoty baptistů v ČR bratr kazatel Vladislav Donát s manželkou. Bratr předseda navštěvuje sbory naší Jednoty, slouží kázáním a přináší slova povzbuzení. Uvědomujeme si, že jsme jako sbor součástí společenství baptistických sborů na území ČR a návštěva bratra předsedy je výrazem této sounáležitosti.

Shromáždění jsme zahájili modlitebním úvodem, kterým posloužil bratr Mirek Fajmon. Bratr kazatel Šíp přivítal naše hosty a pak následovalo kázání bratra předsedy. Tématem byla závěrečná část „kázání na hoře“, tak jak je zaspána v Matoušově evangeliu. Důraz byl položen zejména na nutnost konání podle slov Písma, neboť jen slyšet nestačí. Po kázání následovala společná píseň a modlitby. Na závěr nám bratr kazatel Šíp vyprosil požehnání a pozval nás k občerstvení a rozhovorům. Pozvání jsme využili a prožili společně další čas v rozhovorech nejen s bratrem předsedou, ale také mezi sebou navzájem. Bratru Donátovi a jeho manželce jsme pak popřáli šťastnou cestu a s vědomím, že Pán je s námi, jsme se rozešli domů.

 

Náhledy fotografií ze složky 2009-03-15 Návštěva předsedy VV BJB